
Indukční motory IE4
Řada YE4 Energeticky úsporné elektromotory IE4 Super Premium Efficiency
Velikost rámu: 80-400
Výstupní výkon: 0,75-500 kW
Jmenovité napětí: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Jmenovitá frekvence: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. je jedním z předních výrobců a dodavatelů indukčních motorů ie4 v Číně. Vítejte u nákupu vysoce-indukčních motorů ie4 vyrobených v Číně zde z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a nízkou cenu.
|
Řada YE4 Energeticky úsporné elektromotory IE4 Super Premium Efficiency |
|
| Velikost rámu | 80-400 |
| Výstupní výkon | 0,75-500 kW |
| Jmenovité napětí | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Jmenovitá frekvence | 50 Hz, 60 Hz |
| Třída izolace | F nebo H |
| Povinnost | S1 |
| Třída ochrany | Zcela uzavřený typ, IP55, IP56 |
| Způsob chlazení | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Montáž | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Okolní teplota | -20 stupňů -40 stupňů Jiná teplota může být přizpůsobena |
| Nadmořská výška | Menší nebo rovna 1000 m Jiná nadmořská výška může být přizpůsobena |
| Cívka statoru | 100% čistá měď pomocí vakuové tlakové impregnace (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100) ,Ohřívač je k dispozici na vyžádání | |
| Rotorová cívka | Veverčí-klec |
| Norma | IEC60034, motory IEC |
| Eff. Třída | IE4 Super Premium Efficiency |
| Dlouhý hřídel lze přizpůsobit | |
Přehled produktu:
Tří{0}}fázový asynchronní střídavý motor (IE4) řady YE4 je v souladu se standardem Super Premium Efficiency (IE4) v ustanoveních GB 18613-2012 „limit energetické účinnosti a hodnocení energetické účinnosti malých a středních-třífázových asynchronních motorů “.
Tento motor využívá špičkové suroviny a prošel optimalizovanou konstrukcí. V důsledku toho vykazuje vyšší účinnost. Motory řady YE4
Pro více technických údajů a rozměrů motorů nás prosím kontaktujte



Populární Tagy: ie4 indukční motory, Čína IE4 indukční motory výrobci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz









