
Střídavé motory řady YG pro stolní válec
Střídavý motor řady YG pro válec stolu
Velikost rámu: 112-225
Výstupní výkon: 0,3-15 kW
Jmenovité napětí: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Jmenovitá frekvence: 50 Hz, 60 Hz
Třída izolace: F nebo H
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. je jedním z předních výrobců a dodavatelů střídavých motorů řady yg pro stolní válec v Číně. Vítejte u nákupu-střídavých motorů řady yg pro stolní válec vyrobených v Číně zde z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a nízkou cenu.
|
Střídavý motor řady YG pro válec stolu |
|
| Velikost rámu | 112-225 |
| Výstupní výkon | 0,3-15 kW |
| Jmenovité napětí | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Jmenovitá frekvence | 50 Hz, 60 Hz |
| Třída izolace | F nebo H |
| Povinnost | S5-40%, invertor Duty, VFD Duty lze přizpůsobit |
| Třída ochrany | Zcela uzavřený typ, IP55, IP65 |
| Způsob chlazení | IC410, jiný způsob chlazení lze přizpůsobit |
| Montáž | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Okolní teplota | -20 stupňů -50 stupňů, jiná teplota může být přizpůsobena |
| Nadmořská výška | Menší nebo rovna 1000 m Jiná nadmořská výška může být přizpůsobena |
| Cívka statoru | 100% čistá měď pomocí vakuové tlakové impregnace (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100) ,Ohřívač je k dispozici na vyžádání | |
| Rotorová cívka | Veverčí-klec |
| Norma | IEC60034, motory IEC |
| Počet pólů | 4-20P |
| Dlouhý hřídel lze přizpůsobit | |
Přehled produktu:
- Třífázové motory řady YG pro válečkové stoly jsou novou generací založenou na motorech řady JG2. Jejich komplexní výkon je srovnatelný s podobnými produkty prodávanými mezinárodně. Mají následující vlastnosti:
- Montážní rozměry motorů řady YG splňují normu IEC. Stupeň krytí pro krytí je IP54. Typ chlazení je IC410. Jmenovité napětí je 380 V. Jmenovitá frekvence je 50 Hz. Svorkovnice je umístěna na levé straně motorů při pohledu z prodloužení hřídele. Motory mají prostornou a plně -uzemněnou svorkovnici s utěsněnou svorkovnicí.
- Motory řady YG lze podle konečného použití klasifikovat jako typ YGa a typ YGb. Motory YGa se vyznačují vysokým blokovacím momentem, nízkým blokovacím proudem, vysokou dynamickou konstantou, měkkou mechanickou charakteristikou atd. a jsou schopné častého spouštění, brzdění a reverzace. Motory se používají především k pohonu válce pracovních stolů v hutním průmyslu a podobných pracovních podmínkách. Motory YGb se vyznačují vysokým výkonem, vysokou účinností, širokým nastavitelným rozsahem otáček, tvrdou mechanickou charakteristikou atd. Motory se používají především k pohonu válečku dopravních stolů v hutním průmyslu a podobných pracovních podmínkách.
- Motory YGa mají izolační třídu H. a jejich jmenovitý provozní typ je S5, který se volí podle blokovacího momentu a dynamické konstanty s odpovídajícím pracovním cyklem. FC představuje pracovní cyklus a FC je 15 %, 25 %, 40 % nebo 60 %. Výkon YGa motorů v tabulce technických údajů je navržen za podmínek trvalého provozu a pouze pro referenci.
- Motory YGb mají izolační třídu F a jmenovitý provozní typ je S1, který se volí za podmínky trvalého výkonu.
- Motory řady YG lze nastavit pomocí měniče. Motory YGa lze nastavit od 20 do 80 Hz a motory YGb lze nastavit od 5 do 80 Hz. Pokud potřebujete jiné údaje, které se liší od tabulky technických údajů, kontaktujte prosím naše technické oddělení.
Pro více technických údajů a rozměrů motorů nás prosím kontaktujte


Populární Tagy: AC motory řady yg pro stolní válec, Čína střídavé motory řady yg pro výrobce stolních válečků, dodavatele, továrnu
Odeslat dotaz










