
Y YKK Vysokonapěťové squirrel{0}}elektromotory řady YKS
Y YKK Vysokonapěťové squirrel{0}}elektromotory řady YKS
Velikost rámu: 355-1120
Výstupní výkon: 185-15000 kW
Jmenovité napětí: 3000 V - 13800V
Jmenovitá frekvence: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. je jedním z předních výrobců a dodavatelů vysokonapěťových elektromotorů s veverkou-klecí řady y ykk yks v Číně. Vítejte u nákupu vysoce-kvalitních vysokonapěťových veverkových{5}}elektromotorů řady y ykk yks vyrobených v Číně zde z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a nízkou cenu.
|
Y YKK Vysokonapěťové squirrel{0}}elektromotory řady YKS |
|
| Velikost rámu | 355-1120 |
| Výstupní výkon | 185-15000 kW |
| Jmenovité napětí | 3000 V - 13800V |
| Jmenovitá frekvence | 50 Hz, 60 Hz |
| Třída izolace | F nebo H |
| Povinnost | S1 |
| Třída ochrany | Zcela uzavřený typ, IP55, IP56 |
| Způsob chlazení | IC611 , IC616 ,IC666,IC37A86,IC511,IC01 |
| Montáž | B3,V1 |
| Okolní teplota | -20 stupňů -40 stupňů, jiná teplota může být přizpůsobena |
| Nadmořská výška | Menší nebo rovna 1000 m Jiná nadmořská výška může být přizpůsobena |
| Cívka statoru | 100% čistá měď pomocí vakuové tlakové impregnace (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100) ,Ohřívač je k dispozici na vyžádání | |
| Typ rotoru | Squirrel{0}}Cage Rotor |
| Norma | IEC60034 |
|
Rozměry motoru lze přizpůsobit |
|
Přehled produktu:
Vysokonapěťové squirrel-motory řady Y,YKK ,YKS s klecí (squirrel-rotor s veverkou) splňují normy IEC 60034. Typ chlazení: vzduchové-chlazení vzduchem, vzduchové-chlazení vodou.
Squirrel{0}}Cage Rotor je k dispozici ve dvou variantách, ze kterých si uživatelé mohou vybrat: litý hliníkový Squirrel-Cage Rotor a měděný tyčový Squirrel-Cage Rotor.
Tento motor má modulární konstrukci, takže se pohodlně používá a udržuje. Po optimalizovaném návrhu naší společnosti byly vylepšeny různé parametry, jako je energetická účinnost motoru, a účinnost motoru dosáhla úrovně energetické účinnosti IE4, což uživatelům poskytuje záruku úspory energie.
Tento typ motoru se primárně používá k pohonu-univerzálních zařízení, jako jsou vodní čerpadla a ventilátory.
Pro více technických údajů a rozměrů motorů nás prosím kontaktujte


Populární Tagy: Vysokonapěťové veverky řady y ykk yks-klecové elektromotory, Čína vysokonapěťové veverky řady ykk yks-výrobci elektromotorů v kleci, dodavatelé, továrna
Odeslat dotaz











