
Stejnosměrné motory řady ZZJ pro zdvihací a metalurgický průmysl
Stejnosměrné motory řady ZZJ pro zvedací a metalurgický průmysl
Velikost rámu: 802-824
Výstupní výkon: 3,75-500 kW
Napětí kotvy: 160 V - 600V
Napětí pole: 180 V - 400V
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. je jedním z předních výrobců a dodavatelů stejnosměrných motorů řady zzj pro zvedací a metalurgický průmysl v Číně. Vítejte u nákupu vysoce-stejnosměrných motorů řady zzj pro zdvihací a metalurgické zpracování vyrobené v Číně zde z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a nízkou cenu.
|
Stejnosměrné motory řady ZZJ pro zvedací a metalurgický průmysl |
|
| Velikost rámu | 802-824 |
| Výstupní výkon | 3,75-500 kW |
| Napětí kotvy | 160 V - 600V |
| Polní napětí | 180 V - 400V |
| Třída izolace | F nebo H |
| Povinnost | S2, S3, Jiná povinnost lze přizpůsobit |
| Třída ochrany | IP23, IP44 |
| Způsob chlazení | IC06, IC17, IC37 |
| Montáž | B3,B35,B5,V1 |
| Okolní teplota | -30 stupňů -40 stupňů, jiná teplota může být přizpůsobena |
| Nadmořská výška | Menší nebo rovna 1000 m , Jiná nadmořská výška může být přizpůsobena |
| Cívka statoru | 100% čistá měď pomocí vakuové tlakové impregnace (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100) ,Ohřívač je k dispozici na vyžádání | |
| Norma | IEC60034 |
| Rozměry motoru lze přizpůsobit | |
Přehled produktu:
- ZZJ-800/ ZZJ-900 Series Zvedací a metalurgický stejnosměrný motor je druh stejnosměrného motoru používaného pro metalurgii a zvedání, který je k dispozici pro ocelové válcovací stroje, jeřáby, výtahy a elektrické rypadla atd.
- Motory mají nižší moment setrvačnosti (GD), vyšší přetížitelnost a rychlejší rychlostní odezvu, takže je možné podstupovat časté startování, brzdění a opakovanou změnu směru otáčení. Kromě toho jsou motory spolehlivé, fungují dobře při regulaci rychlosti a lze je vhodně provozovat na tyristorových kontinuálních válcovaných zásobách.
- Robustní jednotná kulatá rámová konstrukce je vysoce odolná proti nárazům.
- Všechna vinutí jsou vakuově tlakově impregnovaná izolací třídy F,
- tvoří integrální konstrukci s laminovanými jádry, zajišťující vysokou dielektrickou stabilitu
- a vynikající odvod tepla. Kromě toho spojení mezi vinutím kotvy
- a segmentové stoupačky se používají při svařování TIG (svařování wolframem v inertním plynu),
- čímž se zlepší elektro-mechanická spolehlivost.
- Výkon
- Základním typem konstrukce je horizontální patka-na 2 koncích hřídele-která
- jsou zúžené 1:10. Svorkovnice je umístěna na pravé straně motoru
- od konce hlavního pohonu.
- Hodnocení, výkon a obrysové montážní rozměry jsou v souladu se standardem
- publikace IEC 34-13 (vydání 1980) Specifikace pro pomocný motor mlýna,
- a národní norma GB5227 Specifikace pro pomocný stejnosměrný motor mlýna.
Pro více technických údajů a rozměrů motorů nás prosím kontaktujte

Populární Tagy: stejnosměrné motory řady zzj pro zvedací a metalurgický průmysl, Čína stejnosměrné motory řady zzj pro zvedací a metalurgické výrobce, dodavatele, továrny
Odeslat dotaz









