
Y-Třífázové motory řady H-
Y-Třífázové motory řady H-
Certifikát: Globální certifikát o klasifikaci
Velikost rámu: 80-400
Výstupní výkon : 0,55-450 kW
Jmenovité napětí: 380 V, 440 V, jiné napětí lze přizpůsobit
Jmenovitá frekvence: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. je jedním z předních výrobců a dodavatelů třífázových lodních motorů řady y-h-v Číně. Vítejte v naší továrně, kde si můžete koupit-kvalitní třífázové lodní motory řady y-h- vyrobené v Číně. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a nízkou cenu.
|
Y-Třífázové motory řady H- |
|
| Osvědčení | Globální osvědčení o klasifikaci |
| Velikost rámu | 80-400 |
| Výstupní výkon | 0,55-450 kW |
| Jmenovité napětí | 380 V, 440 V, Jiné napětí lze přizpůsobit |
| Jmenovitá frekvence | 50 Hz, 60 Hz |
| Třída izolace | F ,H |
| Povinnost | S1, jiná povinnost může být přizpůsobena |
| Třída ochrany | IP44, IP55, IP56, IP65, IP66 |
| Způsob chlazení | IC411, jiný způsob chlazení lze přizpůsobit |
| Montáž | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Okolní teplota |
Okolní teplota: -0 stupňů -45 stupňů |
| Nadmořská výška | 0 m |
| Cívka statoru | 100% čistá měď pomocí vakuové tlakové impregnace (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100) ,Ohřívač je k dispozici na vyžádání | |
| Rotorová cívka | Veverčí-klec |
| Dlouhý hřídel lze přizpůsobit | |
Přehled produktu:
- Lodní třífázový asynchronní motor řady Y-H-, vhodný pro pohon různých strojů na lodích, jako jsou čerpadla, ventilace, separátory, hydraulické stroje a další pomocná zařízení, má výhody vysoké účinnosti a vysokého startovacího momentu a má 11 certifikací globální třídy.
- Vlastnosti produktu:Odolné proti vlhkosti, Odolné proti plísním, Sůl-Odolné proti stříkání, Odolné proti korozi
Pro více technických údajů a rozměrů motorů nás prosím kontaktujte



Populární Tagy: y-řada třífázových lodních motorů-, Čína y-série třífázových lodních motorů-výrobci, dodavatelé, továrna
Asynchronní motor s proměnnou frekvencí řady YVF
Elektromotory s vertikálním dutým hřídelem řady VHS
YGFFB265-TH Motory specifické pro zákazníka pro vále...
YZR Indukční motory řady YZ pro jeřáby a metalurgick...
Střídavé motory řady YG pro stolní válec
Nízkonapěťové skluzové-kroužkové střídavé motory řad...
Odeslat dotaz




